МІЙ ОКРУГ

На місцевих виборах в жовтні 2010-го року я був кандидатом в депутати до міської ради Луцька від свого мікрорайону – по округу №17. Наразі я лише помічник депутата, але вирішую деякі проблеми округу, і готовий допомагати його мешканцям.

Виборчий округ №17 – “Теремнівський”

ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №46
У виборчу дільницю входять:
- вулиці Вереснева, Гнатюка, Запорізька, Козацька (перейменовано з частини Запорізької №№ 1, 2, 3, 3А, 4, 5А, 6, 15, 15А, 17, 19), Липинська, Мисливська, Народних Дружинників, Підгаєцька, Писаревського, Ревуцького, Смєлякова, Теремнівська;
- провулок Смєлякова.
Центр виборчої дільниці та приміщення для голосування знаходиться у Теремнівському будинку культури, вул.Теремнівська, 59.
Орієнтовна кількість виборців: 2556

ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №47
У виборчу дільницю входять:
- проспекти Відродження (непарна сторона будинок №39, парна сторона від №24 до кінця,), Молоді (будинки №№ 1, 1А);
- вулиці Загородня, Струтинської;
- провулок Струтинської.
Центр виборчої дільниці та приміщення для голосування знаходиться у бібліотеці-філіалі №5 міської централізованої бібліотечної системи, пр-т Відродження, 26Б.
Орієнтовна кількість виборців: 2360

ВИБОРЧА ДІЛЬНИЦЯ №48
У виборчу дільницю входять:
- проспекти Відродження ( непарна сторона від №41 до №43 включно), Молоді (непарна сторона від №3 до № 11 включно, крім будинків №1, 1А).
Центр виборчої дільниці та приміщення для голосування знаходиться у навчально-виховному комплексі “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22-ліцей”, пр-т Відродження, 32.
Орієнтовна кількість виборців: 2271

savchuk.pp.ua

Українець. Громадський діяч. Підприємець. Націоналіст.
Українець, і вважаю що пора громадянам України визначатися з власною національністю. Підприємець - бо не здатний виконувати накази, особливо коли маю окрему думку. Громадський діяч - бо мені не все одно, моя хата не скраю, і тому що більше нікому. Чим більше мою країну захоплюють та глумляться з неї не українці, тим більшим націоналістом я стаю. Помічник депутата Луцької міськради Данильчука Павла Петровича. Професійне середовище - інформаційні технології, здебільшого Інтернет. Полюбляю фотографію.

Photostream

Категорії

Посилання