ЧОМУ В ДЕПУТАТИ?

На одному з навчань кандидатів в депутати від партії “За Україну!” нам поставили просте запитання, відповідь на яке була ніби явною, але одразу відповісти було складно. Вважаю що кожен виборець перед тим, як поставити галочку навпроти свого кандидата, повинен задати йому це запитання.

Якщо не ми, то хто? Якщо не сьогодні то коли? – Такою є моя коротка відповідь. Бо вже пройшов той час, коли ще були сподівання на ті позитивні перетворення,  яких ми всі чекали після помаранчевої революції. Вважаю що розум та виваженість депутатів старшого віку (середній вік сьогодні – 45 років), повинна розбавити енергія, сміливість, непідкупність та інновативність молодих людей. Ще йду, бо вважаю що людина, котрій громада довіряє представлення її інтересів, повинна керуватися совістю і почуттям відповідальності. Хай може банально, але вважаю себе саме таким. Дозволяю собі про це казати, бо знаю, що немає людини, яка мені в цьому дорікне. Нехай в міській раді буде 50 депутатів. Але вже навіть кілька депутатів, що насправді прийдуть працювати для громади, здатні донести голос Лучанина. Тим самим посіяти те сім’я справедливості в раді міста, плодами якого будуть правильні і виважені рішення на користь громади.

savchuk.pp.ua

Українець. Громадський діяч. Підприємець. Націоналіст.
Українець, і вважаю що пора громадянам України визначатися з власною національністю. Підприємець - бо не здатний виконувати накази, особливо коли маю окрему думку. Громадський діяч - бо мені не все одно, моя хата не скраю, і тому що більше нікому. Чим більше мою країну захоплюють та глумляться з неї не українці, тим більшим націоналістом я стаю. Помічник депутата Луцької міськради Данильчука Павла Петровича. Професійне середовище - інформаційні технології, здебільшого Інтернет. Полюбляю фотографію.

Photostream

Категорії

Посилання