Відео з натільної камери поліцейського в Дніпрі

>>> Новини

27 Вер 2016

Поліція в США у всіх випадках ЗАСТАВЛЯЄ залишатися в власному авто не випадково! А напарник не кози жує збоку а пильно стежить за всіма руками водія і пасажирів поки інший коп перевіряє інформацію і проводить інші дії. Зелених копів дуже шкода. Але в трагедії винне МВС!

А саме МВС замість визнати власні помилки використовує трагедію на свою користь: Закручування гайок, – ще один крок до поліцейської держави. Унеможливлення силового повалення корумпованої системи, що складається в основному із криміналу різного плану.

Без коментарів.

savchuk.pp.ua

Українець. Громадський діяч. Підприємець. Націоналіст.
Українець, і вважаю що пора громадянам України визначатися з власною національністю. Підприємець - бо не здатний виконувати накази, особливо коли маю окрему думку. Громадський діяч - бо мені не все одно, моя хата не скраю, і тому що більше нікому. Чим більше мою країну захоплюють та глумляться з неї не українці, тим більшим націоналістом я стаю. Помічник депутата Луцької міськради Данильчука Павла Петровича. Професійне середовище - інформаційні технології, здебільшого Інтернет. Полюбляю фотографію.

Photostream

Категорії

Посилання