Звернення до добровольця

>>> Добровольцям

19 Жов 2010

НА ДУЖЕ КОРОТКИЙ ТЕРМІН ПОТРІБЕН ЛИШЕ ТВІЙ ЧАС ТА СИЛИ, ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ВСІ МИ МАЛИ ВАЖІЛЬ ВПЛИВУ НА ТІ ПРОЦЕСИ, ВІД ЯКИХ ЗАЛЕЖИТЬ БЛАГОУСТРІЙ НАШИХ БУДИНКІВ, ДВОРІВ ТА МІСТА ЗАГАЛОМ.

СЬОГОДНІ МИ МАЄМО ОБ’ЄДНАТИ НАШІ СИЛИ ЛИШЕ ДО 29 ЖОВТНЯ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ МАТИ ЗМОГУ ВПЛИВАТИ НА ВЛАДУ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ МІСТА НАСТУПНІ П’ЯТЬ РОКІВ!

НЕМАЄ ХАТИ СКРАЮ! ВСІ МИ ЖИВЕМО В ЛУЦЬКУ ТА МАЄМО, ЩО МАЄМО. НЕ МОЖНА ПОКЛАДАТИСЯ НА ВИПАДОК ЧИ НА ІНШИХ ЛЮДЕЙ, ПОТРІБНО НЕ ЛИШЕ ГОЛОСУВАТИ ПО СОВІСТІ, А ПІДТРИМУВАТИ СВОГО КАНДИДАТА ПОСИЛЬНОЮ ДОБРОВІЛЬНОЮ ДОПОМОГОЮ. ЛИШЕ ТОДІ ВАШ ВИБІР БУДЕ ЗАХИЩЕНИЙ, І БУДЕ ДІЙСНО ВАШ.

МИ ЗАВЖДИ СКАРЖИМОСЯ ОДНЕ-ОДНОМУ НА НЕПОРЯДОК, БЕЗЛАД ТА ІНОДІ БЕЗЗАКОННЯ, ЯКЕ БАЧИМО ЗОВСІМ ПОРУЧ. НЕ ТРЕБА СКАРЖИТИСЬ. МАЮЧИ СВОГО ДЕПУТАТА, ТРЕБА ЙТИ ДО НЬОГО. ВСЕ ВИРІШУЄТЬСЯ. НАВІТЬ ДЛЯ НАЙБІЛЬШ РОЗЧАРОВАНИХ З НАС.

ПРОДАЖНІ ДЕПУТАТИ-ТУШКИ, ЯКИМИ СЬОГОДНІ ПОВНІ РАДИ ВСІХ РІВНІВ, БУДУТЬ ВИКИДАТИ ВЕЛИКІ КОШТИ НА ПОЛІГРАФІЮ, ТЕЛЕБАЧЕННЯ, ГАЗЕТИ ТА ГРЕЧКУ.

Я – ДРІБНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ, ТОМУ ОПИРАЮСЯ ЛИШЕ НА ДОПОМОГУ ДОБРОВОЛЬЦІВ НА НАШОМУ МІКРОРАЙОНІ І НА РОЗУМІННЯ ГРОМАДЯН 31 ЖОВТНЯ.

РАЗОМ – МИ СИЛА. ЯКЩО КОЖЕН НЕБАЙДУЖИЙ ДОБРОВОЛЕЦЬ ЗАЛУЧИТЬ ДВОХ СВОЇХ ДРУЗІВ – НАША ПЕРЕМОГА БУДЕ БЕЗПЕРЕЧНА. БУДЬ-ЯКА ДОПОМОГА ВІТАЄТЬСЯ, І ЖОДЕН ВОЛОНТЕР НЕ БУДЕ ЗАБУТИЙ.

ПРАЦЮЮЧИ ДОБРОВОЛЬЦЕМ, ВИ РОЗВІЄТЕ БУДЕННІСТЬ ВАШОГО ЖИТТЯ, ПОЗНАЙОМИТЕСЬ З НОВИМИ ЛЮДЬМИ ТА ЗНАЙДЕТЕ НОВИХ ДРУЗІВ. АЛЕ НАЙГОЛОВНІШЕ – ОТРИМАЄТЕ МОРАЛЬНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ, ВІДДАЮЧИ ДАНИНУ РІДНІЙ УКРАЇНІ, ЗАХИЩАЮЧИ СВІЙ НАСПРАВДІ ПРОУКРАЇНСЬКИЙ ВИБІР.

СВІДОМІ УКРАЇНЦІ, ОРГАНІЗОВУЙМОСЯ!     ПОВИЙМАЙМО ДРУЗІВ З ХАТ, ЩО СКРАЮ!

ДЛЯ ЗГОЛОШЕННЯ СТАТИ ДОБРОВОЛЬЦЕМ ТЕЛЕФОНУЙ:
(066) 917 69 59  _Троц Данило_ довірена особа, координатор добровольців
(0332) 28-56-26 – штаб кандидата в депутати Луцької міської ради Савчука Олега Петровича

Ваша думка:

savchuk.pp.ua

Українець. Громадський діяч. Підприємець. Націоналіст.
Українець, і вважаю що пора громадянам України визначатися з власною національністю. Підприємець - бо не здатний виконувати накази, особливо коли маю окрему думку. Громадський діяч - бо мені не все одно, моя хата не скраю, і тому що більше нікому. Чим більше мою країну захоплюють та глумляться з неї не українці, тим більшим націоналістом я стаю. Помічник депутата Луцької міськради Данильчука Павла Петровича. Професійне середовище - інформаційні технології, здебільшого Інтернет. Полюбляю фотографію.

Photostream

Категорії

Посилання